Блог переїхав. Відтепер за оновленнями стежте за адресою artemioz.info
This blog has moved to a new location. For updates please see artemioz.info
Але що мені особливо цікаво - це асортимент товарів у західно-американських магазинах початку ХХ ст. :) Тут - без коментування :)
Так для довідки, початок Канади як такої - це Акт про Британську Північну Америку (1867 рік - рік, коли росіяни продали американцям Аляску, а в Австро-Угорщині прийняли конституцію). Згідно з ним, Онтаріо, Квебек, Нью-Брансвік і Нова Шотландія утворювали Домініон Канада, потім з роками до нього приєднались Манітоба, Британська Колумбія т.д. Актів парламенту Великобританії щодо Канади після 1867 року було декілька десятків, але у 1931 році - т.зв. Вестмінстерський статут (підвалини для Британської співдружності), а згодом Акт про Канаду у 1982 про репатріацію канадської конституції - остаточно оформили незалежність дууууже прекрасної і величезної країни в єдину, хоча й федеративну державу.
Як писав раніше, у 2008 році був декілька місяців у Канаді, а саме в місті Прінс Руперт у Британській Колумбії. Місто розташоване на одному з багатьох островів західної Канади в Тихому океані і з'єднане з материком мостами/паромами і т.д. City of Prince Rupert, як пише на табличці при в'їзді в місто по Trans-Canada Hwy. Населення, як в Острозі - місті, де 5 років штудіював історію в університеті. Щоправда, на відміну від 13-тисячного районного центру на Рівненщині, у Прінс Руперті є автобуси, басейн, світлофори, макдональдси, гіпермаркети, казіно і навіть причал для сотень човнів природолюбивих канадійців... Описувати місто можна в окремому величезному дописі, але навряд чи воно виправдає цікавість нечисленних читачів того блогу.